Mājas lapu izstrāde

Mūsu uzņēmumā darbojas pieredzējuša komanda, kuru specializācija ir mājas lapu izstrāde un optimizācija, kā arī sistēmu uzturēšana un atjaunošana. Mūsu priekšrocības - ar katru klientu strādājam individuāli un vienmēr atrodam piemērotākos risinājumus klientu vēlmju realizācijai. Esam soli priekšā konkurentiem, jo varam realizēt jebkuru klienta vēlmi! Piedāvājam plaša spektra pakalpojumus mājas lapu izstrādes jomā. Mēs esam gatavi izstrādāt jebkādas sarežģītības mājas lapas - sākot no informatīvas „vizītkartes” lapas, līdz pat sarežģītam interneta portālam, interneta veikalam, balsošanas sistēmai utt. Veidojam arī e-pastus ar uzņēmuma nosaukumu.

Biznesa komplekts tiek veidots balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām, lai mājas lapu izstrādātu iespaidīgu, efektīvu un produktīvu. Lai izveidotu atbilstošu biznesa komplektu tieši Jūsu uzņēmumam, tiek ņemts vērā: uzņēmuma darbības nozare, mērķis, mērķauditorija, pakalpojuma/produkcijas specifikas.

Mēs piedāvājam šādas mājas lapu izstrādes iespējas:

Vizītkartes tipa mājas lapu izstrāde

Vizītkartes tipa mājas lapas satur pašu svarīgāko par uzņēmumu/personu: kontaktinformāciju, logotipu, un nelielu uzņēmuma aprakstu. Tā ir veidota bez papildus sadaļām, vienkāršā, korporatīvā stilā ar vai bez Flash animācijas.

Mājas lapa Jūsu uzņēmumam

Individuāla pieeja katram projektam, oriģināli konceptuāli risinājumi interfeisa un dizaina risinājumu ziņā, un mājas lapa tiek veidota atbilstoši uzņēmuma tēlam. Klientam ir iespējas pašam pievienot papildus sadaļas, kā arī rediģēt un grupēt sadaļu saturu. Neierobežots papildus valodu skaits, kā arī iespēja klientam pašam pievienot jaunas svešvalodas.

Flash mājas lapu izstrāde

Interneta mājas lapa izveidota pilnībā pēc Flash tehnoloģijas. Oriģināla pieeja dizainam, interesantas animācijas un efekti. Mājas lapa tiek veidota atbilstoši uzņēmuma tēlam.