Par iMedia

iMedia darbojas profesionāla komanda, kas piedāvā interneta mārketinga pakalpojumus visa veida uzņēmumiem. Jebkurš uzņēmums mazs, vidējs vai liels, kurš vēlas saviem klientiem internetā nodot aktuālo informāciju mērķa auditorijai, kā arī pārdot preces un pakalpojumus labākā un inovatīvākā veidā, iegūstot no tā maksimālu peļņu no investīcijām, visefektīvāk to veiks ar iMedia palīdzību.

Internets ir ātrāk augošais globālais mēdijs, kā arī šis tirgus ir ar neaptveramu informācijas kapacitāti, tāpēc vienkārša mājas lapas vai portāla izvietošana internetā ir kā acu mirkšķināšana tumsā, kur Jūs esiet vienīgais, kas zina par savu eksistenci. iMedia dod iespēju jebkuram uzņēmumam savu zīmolu izcelt interneta informācijas džungļos un veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem.

iMedia piedāvā kompleksus mārketinga pakalpojumus, kas savu efektivitāti jau pierādjuši ASV, Eiropas un Āzijas tirgos.

iMedia

mūsu vīzija

Radīt vidi, kur jebkuras nozares iMedia klientam, neatkarīgi no viņa finansiālām investīcijām mārketingā, būtu iespējams efektīvi informēt potenciālos klientus par saviem pakalpojumiem un palielināt savus ienākumus, kā arī patērētājiem iegūt maksimālu labumu, ko mums sniedz interneta vide un pareizi pielietoti interneta mārketinga rīki.

mūsu misija

Veicināt Interneta marketinga sfēras attīstību Latvijā, iepazīstinot Latvijas uzņēmumus ar jaunām iespējām un inovācijām interneta mārketinga sfērā.

mērķi

  • Sakārtot interneta Medija sfēru Latvijā
  • Dot uzņēmumiem iespēju godīgi un efektīvi konkurēt arī tad, ja iespēja ieguldīt reklāmas kampaņās ir mazākas kā konkurentiem.
  • Veikt efektīvas mārketinga kampaņas internet, palielinot klientu atpazīstamību un līdz ar to arī ienākumus.
.

Partneri


.
.

Atsauksmes

"Iepazīstoties ar Mailigen sniegtajām iespējām, pieņēmām lēmumu izveidot pārdomātas e-pasta reklāmas kampaņas. Rezultātā portālu sāka apmeklēt par 120%-150% lielāka lietotāju plūsma, kas nostabilizējās pie 140% atzīmes, un tagad esam ieguvuši ļoti lojālu klientu sarakstu, kas spēj sniegt 28-34% konversācijas rādītāju. Uzrunājam auditoriju vienkārši un ērti. tas strādā!"

Rimants Liepiņš Platforma.lv

.
Eiropas Savienība ERAF