Mailigen e-pasta mārketinga pakalpojumi

iMedia izstrādājusi pašlaik vienīgo profesionālā līmeņa e-pasta mārketinga sistēmu Latvijā - Mailigen. Ar tā palīdzību ikviens uzņēmums spēs uzlabot attiecības ar klientiem, veicināt produktu un pakalpojumu pārdošanu, vienlaicīgi samazinot izmaksas.

Mailigen tiešais e-pasta mārketings

 

iMedia piedāvā e-pasta mārketinga pakalpojumus,
un visus kampaņas aspektus:

E-pasta vēstules izveidošana (pieskaņots uzņēmuma brandam / identitātei):

 • uzņēmuma jaunumi;
 • jaunākie piedāvājumi un atlaides;
 • sezonas apsveikumi;
 • aptaujas – uzzināt klientu atsauksmes un vēlmes;
 • industrijas jaunumi utt.;
 • personalizētas vēstules automātiska sagatavošana (uzruna, vārds, uzvārds u.c. klienta informācija iespējama automatiski ievietot epastos.

Klientu sarakstu strukturēšana, veidošana. Automātiskas pievienošanās sistēmas izveidošana un iestrāde klienta mājas lapā (parakstīšanās forma – jaunumiem, ziņām, piedāvājumiem):

 • klientu segmentācija un e-pastu izsūtīšana atkarībā no dažādiem kritērijiem.

Pēc katras kampaņas tiek sagatavoti šādi dati, lai izvērtētu e-pasta kampaņas iznākumu:

 • Izsūtīto / piegādāto epastu skaits;
 • Atvērto epastu skaits;
 • Nepiegādāto / beigto epastu skaits;
 • Caurklikšķinājumu skaits – ja epasta ir saites, statistika par to cik cilvēki bija ieinteresēti apskatīties informāciju uz kuru bija norādīta saite;
 • Atrakstījušos cilvēku skaits.

iMedia izpēta kampaņas rezultātus un tad pielieto iegūto informāciju, lai optimizētu nākamo kampaņas posmu. Tas uztur klientu e-pasta kampaņu mainīgu un pielāgojamu, un dod iespēju nosūtīt vēstuli mērķētam klientu lokam ar konkrētu piedāvājumu. Izsūtot e-pasta komerciālos ziņojumus ir jāievēro būtisks aspekts, jāsaņem adresāta piekrišana saņemt e-pastu.

 

E-mail mārketings un reklāma

Pirmām kārtām, iMedia ir ļoti strikta NĒ-SPAMAM politika. Mēs to nedarām. Mes tam neticam. Mes zinām, ka spams vienkārši nestrādā. Tādēļ iMedia e-pasta mārketinga pakalpojumi ir veidoti tikai uz opt-in e-pasta adrešu sarakstiem vai klienta sarakstiem. Tas nodrošina to, ka mūsu e-pasta mārketinga kampaņas ir virzītas uz mērķētiem klientiem, kuri ir piekrituši un vēlas saņemt reklāmu, aptaujas un jaunumus.

E-pasts var būt ļoti efektīvs jūsu uzņēmuma mārketinga un reklāmas stratēģijas pamat balsts.

iMedia ir pilna spektra e-pasta mārketinga kompānija, mēs pārvaldām visus kampaņas aspektus, ieskaitot e-pasta vēstules izveidi, sarakstu veidošanu vai īrēšanu, jaunumus, aptaujas, izplatīšanu un datu ievākšanu, lai izvērtētu iznākumu. Mēs izpētām kampaņas rezultātus un tad pielietojam iegūto informāciju lai optimizētu nākamo kampaņas posmu. Tas uztur jūsu e-pasta kampaņu mainīgu un pielāgojamu. Mēs pielietojam savas zināšanas, lai padarītu jūsu e-pasta kampaņu pielāgojamu, dinamisku, optimizētu maksimālajam rezultātam un publicitātei.

 

E-pasta jaunumi

E-pasta jaunumi ir viens no labākajiem vaidiem kā saglabāt klienta lojalitāti, palielināt savu atpazīstamību, vai piesaistīt jaunus klientus un lietotājus ar īpašiem piedāvājumiem. Liela daļa jūsu mājas lapas apmeklētāji nevēlas, lai viņiem jeb kas tiktu pārdots, bet ar e-pasta palīdzību ilgākā laika posmā jūs varat mainīt klienta priekšstatu par jūsu produkciju. iMedia ar jums sadarbosies kā pilna spektra e-pasta mārketinga aģentūra, izveidojos e-pasta jaunumu stratēģiju no sākuma līdz beigām.

Mēs izveidosim un uzskicēsim jūsu jaunumu vēstuli, ieskaitot grafisko izpildi un satura sastādīšanu, un tad izplatīsim to jūsu vietā, izmantojot vai nu pašu sarakstus, vai īrētus mērķētas auditorijas sarakstus. E-pasta jaunumu lapa var tikt sagatavota katrai nedēļai vai mēnesim. Papildus, mēs varam izstrādāt jums šablonus, lai jūs varētu rakstīt paši savas iekšējās vēstules, ar iespēju izvēlēties izplatīšanas pakalpojumu.

 

E-pasta aptaujas

Lai pazītu jūsu klientus un pielāgotos viņu uzvedības, gaumes un vajadzību izmaiņām, e-pasta aptauja ir viens no labākajiem risinājumiem. Tas ļauj tev saņemt tūlītēju vērtējumu no taviem klientiem par sniegtajiem pakalpojumiem, precēm vai īpašajiem piedāvājumiem. Šis ir viegls veids kā sakopot atsauksmes un datus kas tev palīdzēs uzlabot tavu biznesu un piedāvājumus. iMedia palīdzēs tev formulēt aptauju, izplatīt to un sakopot datus, lai tos analizētu, sniedzot jums informāciju, kas palīdzēs noturēties industrijas topā.